Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i inwestorów prywatnych. Naszą domeną jest budowa domów drewnianych – zarówno tych wypoczynkowych, jak i całorocznych – oraz altan ogrodowych. Na Państwa życzenie wykonamy też schody drewniane, balustrady, tarasy i balkony oraz dostosowane do potrzeb klienta boazerie.

Dla firm wybudujemy budynki z przeznaczeniem na restauracje, karczmy lub zajazdy. Mimo upływu lat, styl góralski w architekturze dla gastronomii nie wychodzi z mody. My pomożemy Państwu wyróżnić się na tle konkurencji, bo tradycję rodem z Podhala wzbogacimy całkiem nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami.

W naszej ofercie czeka na Państwa nie tylko projekt i budowa domów z bali oraz ich wykończenie. Dla naszych klientów możemy też wykonać inne prace ciesielskie. Przygotujemy dla Państwa więźbę dachową i pokryjemy ją gontem świerkowym. Podejmiemy się nawet najtrudniejszych zleceń, włączając w to remonty dachów obiektów sakralnych.

Zapraszamy również wszystkich klientów zainteresowanych tradycyjną stolarką drzwiową i okienną. Poza tym prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości bali, płazów i innych drewnianych elementów konstrukcyjnych.